Saulaines ēkas un pakalpojumi

Lielā māja

Lielā māja

Tā ir liela ēka ar sešām guļamistabām, no kurām katrā var gulēt līdz trijiem cilvēkiem. Tajā ir moderna komerciālā virtuve, sanāksmju telpa ar kamīnu, kur ir vieta 22 cilvēkiem, ka arī Priežu zāle. Priežu zāle ir jauka ēdamistaba vai sapulču vieta, kurā var pulcēties līdz 75 cilvēkiem. Galvenās ēkas apakšstāvs ir pieejams cilvēkiem ratiņkrēslos.

Saulšķūnis

Saulšķūnis

Saulšķūnis ir sanāksmju telpa pārveidotā siena šķūnī. Šī neparastā un plašā ēka ir piemērota vasaras dievkalpojumiem, koncertiem un citām sanāksmēm, kas var pulcēt līdz 185 cilvēkiem. Šķūņa apakšējā stāvā ir arī kafejnīcas telpa (Pūnītis), kas spēj uzņemt 90 cilvēku.

Saulaines Baraka

Kopmītnes jeb “Barakas”

Kopmītņu vienā spārnā ir daļēji privātas guļvietas, kur var apmesties līdz 100 cilvēkiem. Apakšējā stāvā ir atrodama liela zāle ar kamīnu, kur var uzturēties aptuveni tik pat liels cilvēku daudzums. Otrs kopmītņu spārns ir domāts maziem bērniem. Tur ir arī piecas “moteļa” paveida  privātas istabas, kur katrai ir sava duša un tualete.

Brīvdabas baznīca

Brīvdabas baznīca

Labos laika apstākļos baznīcas dievkalpojumi var tikt noturēti brīvdabas kapelā, kas atrodas ēnainā vietā līdzās dīķim. Tur ir uzstādīts altāris, kā arī pieejami pārvietojami soli.

Grāmatu galds un suvenīri

Grāmatu galds un suvenīri

Saulaines grāmatu galdā, kas īpaši veltīts lietotām grāmatām latviešu valodā, atrodamas tūkstošiem teoloģisku un latviešu literatūras grāmatu, ieskaitot daudzus reti pieejamus eksemplārus. Tā ir unikāla līdzekļu vākšanas iniciatīva, kur visas grāmatas ir ziedotas Saulainei, visu darbu paveic brīvprātīgie, kā arī ar grāmatu palīdzību savāktie ziedojumi tiek veltīti Saulaines uzturēšanai.

Lūdzu sazinieties ar Kristīni Stivriņu stivrins@hotmail.com, lai ziedotu vai atrastu jūsu meklēto grāmatu.

Plaša brīvdabas teritorija

Plaša brīvdabas teritorija

Izbaudiet brīvā laika aktivitātes: volejbolu, basketbolu, futbolu, pārgājienus, peldēšanos upē, makšķerēšanu, kā arī ziemā – distanču slēpošanu mūsu īpašumā Notavasagas upes ielejā. Saulaine atrodas netālu no lieliskajiem Kolingvudas slēpošanas kalniem.

Jūsu ērtībām varat apmesties kopmītņu vai moteļa istabās vasarā, kā arī Lielajā mājā visu gadu.

Īslaicīgi un bez īpašiem pakalpojumiem ir pieejamas kempinga un peldēšanās vietas pie upes. Šajās vietās nav pieejams dzeramais ūdens, labierīcības vai elektrība, bet attiecīgajā sezonā ir sagādātas pārvietojamas tualetes, kā arī tās var ierīkot īpašu sarīkojumu gadījumā.

Notavasagas upe ir rāma un burvīga vieta, kuru iecienījuši licencēti makšķernieki. Saskaņā ar likumu šeit zivis drīkst vienīgi noķerti un palaist brīvībā.

Ja neesat Sv. Jāņa draudzes loceklis, dienas vai sezonas makšķerēšanas atļauju var iegādāties uz vietas pie Saulaines pārvaldnieka Ričarda Urdziņa.

Saulaines Pārvaldnieks are gimeni

Īres maksa

Apmešanās izmaksas par ēku izmantošanu ir ļoti pieņemamas. Vairākas īrnieku grupas izvēlas gatavot savu ēdienu mūsu virtuvē, bet vietējās pārtikas piegādes kompānijas piedāvā arī pārtikas atvešanu.

Lūdzu, kontaktējieties ar pārvaldnieku Ričardu Urdziņu (705-424-1118) par sīkāku informāciju.