Saulaine ir mierpilna vieta jūsu rīkotiem pasākumiem

Kāzas - reliģiski pasākumi - sanāksmes pie dabas - nometnes - ģimeņu saieti

Apmešanās Saulainē

Vai vēlaties apmeklēt Saulaini kādā no mūsu pasākumiem?

Vai vēlaties rīkot reliģisku retrītu, kāzas vai ģimenes saietu lauku gaisotnē?

Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas.

-----

 

Apmešanās izmaksas par ēku izmantošanu ir ļoti pieņemamas. Vairākas īrnieku grupas izvēlas gatavot savu ēdienu mūsu virtuvē, bet vietējās pārtikas piegādes kompānijas piedāvā arī pārtikas atvešanu.

Lūdzu, kontaktējieties ar pārvaldnieku Ričardu Urdziņu (705-424-1118) par sīkāku informāciju.

Saulaine ir mierpilna un apburoša vieta visos gadalaikos. Vasarā un rudenī varam pulcēties pie ugunskuriem pļavu un koku ielokā, piedalīties volejbola, basketbola vai futbola spēlē, kā arī dodieties pastaigā gar upes krastu un peldēt nomaļajā un burvīgajā upē!

Licencēti makšķernieki var baudīt makšķerēšanu (zivis var tikai noķert un atkal palaist brīvībā), vienas dienas vai sezonas atļaujas uz vietas var iegādāties pie pārvaldnieka Ričarda Urdziņa.

Saulainē ir iespējams īslaicīgi rīkot telšu nometni īpašās vietās pie upes, lielu koku paēnā. Šajās vietās nav pieejams dzerams ūdens, tualetes un elektrība, tomēr nometņošanas sezonas, kā arī īpašu pasākumu laikā ir pieejamas pārvietojamas tualetes.

Ziemā jūs varat piedzīvot apsnigušās dabas skaistumu, distanču slēpošanu vai pastaigas mūsu īpašumā, kā arī Notavasagas upes ielejā. Saulaine atrodas netālu no Kolingvudas slēpošanas kalniem.

Jūsu ērtībām ir paredzēta iespēja pārnakšņot kopmītnē vai moteļa istabiņās vasarā, kā arī Lielajā mājā visu gadu.

Ņemiet vērā: Apmeklētājiem, kuri nav Sv. Jāņa Evaņģēliski Luteriskās Latviešu draudzes vai Saulaines kalna vasarnīcu asociācijas biedri vai nav ieradušies šo biedru pavadībā, nav atļauts lietot īpašumu bez atbilstošas rezervācijas.


 

Saulaine skūnis un daba

Rental Rates

Want to stay overnight? Need to book your wedding? Saulaine offers cozy, rustic comfort for visitors. We offer seven rooms in the Manse with shared bathrooms, four private motel rooms with ensuite bathrooms, and  Residence room rates for larger groups. We can suggest preferred service providers and vendors (pig roast specialists, wedding photographers, etc) for your special events. Your group may prefer to do their own cooking in our commercial kitchen, or catering is available from reputable local catering companies and Latvian chef contacts.

Please contact by filling out the form to the right or call Robin Gibbons our Rental Bookings Coordinator for more information at 705-424-1118.

Saulaine karte