SAULAINES RUDENS SVĒTKI 2023
29. SEP - 1. OKT

 

Aicinām jūs uz Saulaines Rudens Svētkiem - piektdien, 20. sep līdz svētdienai, 1. oktobrim. Atzīmējot Sv. Jāna luteriskās latviešu baznīcas 75. gadadienu un vairāk nekā 7 gadu desmitus ilgo kopības uz zemes valdīšanu šajā skaistajā īpašumā gar Notavasagas upi, svinēsim svētkus kopā ar gimenēm un draugiem šī nedelas nogalē, kas pilna ar dabu, latviešu mākslu un kultūru.

Lasi tālāk...

 

Saulaine Rudensvētki - Fall Art Fair

Saulaines pukes

Saulaine

Saulaine ir plašs lauku īpašums, ko aizņem lauki, meži un māla klintis, kas atrodas pie Notavasagas upes. Te celiņi ved uz upi caur puķainām pļavām, kā arī takas aizvijas caur ciedru un paparžu mežiem. Pa lauku ceļu nonāksiet pie upmalas nometņošanas vietas, kurā smelties jaunus spēkus pāriem, ģimenēm un grupām. Jūs varat arī apmesties kādā no mūsu ērtajām istabiņām iepretī Saules šķūnim, peldēties upē, rīkot nakts ugunskuru vai svinēt kāzas.


Lasiet vairkāk.

Saulaines kopiene

Notikumi

Mūsu daudzveidīgā latviešu sabiedrība, ģimenes un draugi sanāk kopā dažādos gadalaikos Saulaines nomaļajā un skaistajā dabā, lai priecātos par dzīvi tās vienkāršajās izpausmēs. Mēs ievērojam latviešu tradīcijas, dziedam, dejojam, pulcējamies pie ugunskuriem, svinam kāzas un ģimeņu svētkus, esam kopā baznīcas dievkalpojumos un retrītos, mākslas pasākumos, kā arī īpašās radošās darbnīcās.

Pievienojieties mums!

Find out more.

wedding

Kāzas

 

 

 

                                         Ērtības

 

 Viesiem piedāvājam ērtu un mājīgu vidi pavasarī, vasarā un rudenī. Saulainē ir iespējams apmesties atsevišķiem cilvēkiem, ģimenēm un cilvēku grupām, kas rīko vai apmeklē pasākumus.

Laipni lūgti Saulainē!

Saulaine, kas dibināta 1952. gadā, ir Sv. Jāņa Evaņģēliski Luteriskās Latviešu Draudzes Toronto kristīgu pasākumu un sanāksmju centrs. Draudze katru vasaru vada kristīgu bērnu nometni, kā arī citus pasākumus tās locekļiem un latviešu sabiedrībai. Kad draudze īpašumu nelieto, tas visu gadu ir pieejams tādiem reliģiskiem un sabiedriskiem pasākumiem kā kāzām, ģimeņu saietiem un koncertiem. Mūsu vērtības:

Kopīgs garīgais ceļojums, līdzjūtība, vienotība dažādībā

Daba, rūpes par ekoloģiju

Latvisko tradīciju apgūšana un uzturēšana

Šis skaistais lauku īpašums atrodas pie Notvasagas upes (Nottwasaga River), aptuveni 90 minūšu brauciena attālumā uz ziemeļiem no Toronto un 25 minūšu attālumā no Barijas, Ontario.

 

Brīvdabaz baznīca Sauainē