Nometnes programmas

Saulaines nometnē katra diena tiek plānota pēc līdzīgas kārtības. Bērni ceļas mūzikas pavadībā, kā arī aizsāk dienu ar rīta vingrošanu, kam seko karoga pacelšana, rīta paziņojumi un brokastis Lielajā mājā. Nometnes dalībniekiem ir jāizvēlas ēdiens, kā arī aiz sevis jānovāc trauki (Vadītājs rosina izvēlēties starp dažādiem ēdieniem, kā arī palīdz ar sakopšanu). Pēc brokastīm “Putnu Sala” sāk savu ikdienas programmu, bet pārējie nometnes dalībnieki tiek sadalīti vairākās grupās. Rotācijas kārtībā grupas piedalās rīta cēliena nodarbībās, kas ir veltītas fiziskām aktivitātēm (sportam), radošām izpausmēm (māksla / rakstīšana), kā arī kultūras un domāšanas aktivitātēm (latviešu kultūras un zinātniskas darbnīcas). Pēc šīm nodarbībām nometnes dalībniekiem ir dots brīvais laiks pirms pusdienām.

Pēcpusdienās pēc ēdienreizes mums ir neilgs pusdienlaika miers, kura laikā bērni var lasīt, rakstīt, vai nodarboties ar klusām aktivitātēm savās istabās. Pēcpusdienās mums ir tādas visai nometnei kopīgas aktivitātes kā šķēršļu gājiens (“Amazing Race”), izdzīvošanas spēles, dziedāšana, ūdens spēles, kam seko brīvais laiks pie upes, lai spēlētos smiltīs, plunčātos ūdenī vai peldētu ar piepūšamām riepām. Peldēšanos vienmēr uzrauga vismaz divi apmācīti glābēji / ar bronzas krustu sertificēti vadītāji. Peldēšana ar piepūšamām riepām vienmēr ir atļauta mazās grupās kopā ar apmācītu glābēju / ar bronzas krustu sertificētu vadītāju. Upe ir lieliska vieta, lai atvēsinātos karstā dienā.

Pēc atgriešanās no upes nometnes dalībnieki iet dušā, lai sagatavotos vēl vienai īsai un klusai nodarbībai pirms vakariņām. Tā var būt dziedāšana, veidošanas aktivitāte vai skeča uzveduma sagatavošana sestdienas vakara ugunskuram. Arī vakariņas līdzinās citām ēdienreizēm, kurās nometnes dalībnieki var izvēlēties vairākus veselīgus un sabalansētus ēdienus. Pēc vakariņām un karoga nolaišanas ceremonijas mēs pulcējamies, lai jautri pavadītu laiku draudzīgās spēlēs vai arī uz īpašiem pasākumiem – kā pirts vakars, filmu vakars vai deju vakars. Gulēšanas laiku vieglu un ērtu padara vadītāju palīdzība, sniedzot roku jaunākiem bērniem iekārtoties savās istabās, kad viņi ir gatavi doties gulēt. Vadītāju palīgi un vadītāji ir ļoti izpalīdzīgi, palīdzot meitenēm sukāt matus, lasot priekšā mazākiem bērniem, kā arī dziedot, lai sagatavotu bērnus gulētiešanai. Mūsu nometnes darbinieki pret katru nometnes dalībnieku izturas kā pret savas ģimenes locekli, novēlot ar labu nakti!

 

Nometne (Camp)

 

Register Now

 

Nometnes ilgums

Nometne sākas svētdien, 2018. gada 15. jūlijā, pl. 12:00pm. Nometnes dalībnieki netiks pieņemti pirms šeit norādītā datuma un laika.

Ņemiet vērā, ka nometnes dalībniekiem pirms dalības nometnē jābūt veiktai galvas utu pārbaudei.

Nometnes noslēdzas 2018 gada 28 jūlijā, pl. 11.00 a.m.

Lūdzu nometnes noslēguma dienā ieplānojiet ierašanos no rīta, lai laicīgi izņemtu savus bērnus.

Dalībnieki

Saulaines nometnē kā dalībnieki tiek pieņemti bērni vecumā no 7-14 gadiem (kas dzimuši no 2004.-2011. gadam). Bērni vecumā no 6 gadiem un jaunāki (dzimuši 2012. un vēlāk) var piedalīties kā dienas nometnes dalībnieki (no 8.00am līdz 6.00pm) vecāku uzraudzībā. Tiek piedāvāta arī vadītāju palīgu programma tiem, kas dzimuši 2003. gadā (vietu skaits ir ierobežots). Istabas nometnes dalībniekiem tiek iedalītas atbilstoši vecumam.

  • Putnu Sala: 5-6 gadi (>2012.)
  • Mazie: 7-9 gadi (2011. līdz 2009.)
  • Vidējie: 10-12 gadi (2008. līdz 2006.)
  • Lielie: 13-14 gadi (2005.-2004.)

Pieteikšanās un dalības maksa

Maksa ar atlaidi tiem, kas piereģistrējas ne vēlāk par 2018. gada 1. jūniju, ir $475 par bērnu vienā nedēļā. Pilna dalības maksas ir $500 par bērnu vienā nedēļā, ja maksājums tiek veikts pēc 2018. gada 1. jūnija. Tiek piešķirta arī vienreizēja ģimenes locekļu (brāļu un māsu) atlaide $25 apmērā, par diviem vai vārākiem vienas ģimenes bērniem, kas piedalās nometnē tajā pašā nedēļā (piemēram, ģimenes otrais un trešais bērns katrs saņem šādu atlaidi).

Medicīniskā veidlapa

Medicīniskā veidlapa ir pilnībā jāizpilda un jānosūta kopā ar reģistrācijas veidlapām vai arī jāiesniedz pie reģistrācijas galda, ierodoties nometnē. Medicīniskajai veidlapai ir jāpievieno Veselības kartes numuri (un Veselības kartes kopija); bez tās bērniem nebūs iespējams piedalīties nometnē. Pirms došanās uz nometni, pārliecinieties, ka bērnam ir labs veselības stāvoklis un nav lipīgu slimību.

Galvas pārbaudes veidlapa

Galvas pārbaudes veidlapa ir jāizpilda pašā Saulainē pirms ievākšanās savā istabiņā. Nometnes atklāšanas dienā būs pieejams profesionāls utu pārbaudes konsultants. Ja jums neizdodas to paveikt Saulainē, tad vecāki ir atbildīgi par Lice Squad (vai citas profesionālas utu pārbaudes kompānijas) apmeklējumu. Utu ārstēšana ir vecāku atbildība.

Mums noderētu jūsu palīdzība!

Mēs ar pateicību pieņemam jebkādus ziedojumus (naudu, darbu, materiālus un īpašas zināšanas), ar kuru palīdzību varētu atjaunot vai renovēt mūsu ēkas un aprīkojumu, ka arī uzlabot mūsu programmas. Liels paldies!

Iespējams, ka jums ir kādas īpašas prasmes, ar kurām jūs vēlētos dalīties? Agrāk nometnē ir piedalījušies deju instruktori, sporta treneri, astronomi, pavāri, latviešu valodas pamatu apguves skolotāji, fotogrāfi, ceļotāji un tml. Ja vēlaties līdzdarboties, lai uz pus dienu bagātinātu mūsu programmu, lūdzu sazinieties ar Lisa Williams (ellwust@gmail.com).