Atļaujas un informācija

Lūdzu lejupielādējiet sekojošas atļauju un informācijas veidlapas. Medicīniskās un alerģiju veidlapas (ja nepieciešams) sūtīt uz adresi at david.kankis@gmail.com pirms nometnes.

Medicīniskās veidlapas

Medicīniskās veidlapas ir jāaizpilda pilnībā un jānosūta pa pastu ar reģistrācijas veidlapām vai jāiesniedz pie reģistrācijas galda, ierodoties nometnē. Medicīniskajās veidlapās ir jāiekļauj Veselības kartes numuri (Kā arī Veselības kartes fotokopija); bez šīs prasības izpildes bērniem netiks ļauts uzturēties nometnē. Lūdzu pirms ierašanās nometnē pārliecinieties, ka jūsu bērnam ir labs veselības stāvoklis un viņam nav nekādu lipīgu slimību.

Galvas pārbaudes veidlapa

Galvas pārbaudes veidlapa tiks izpildīta pašā Saulainē pirms ievākšanās istabiņā. Nometnes atklāšanas dienas rītā būs pieejams profesionāls utu konsultants. Ja esat nokavējuši šo pārbaudi, tad vecāku atbildība ir apmeklēt Lice Squad (vai citu profesionālu utu pārbaudes kompāniju). Utu ārstēšana ir vecāku atbildība.

Vēlaties kravāt ceļa somu?

Vai tā ir jūsu bērna pirmā reize nometnē? Mums ir sagatavots ieteicamo piederumu saraksts, lai nometnē pavadītais laiks būtu prieka pilns! Ielādējiet nometnes piederumu sarakstu.