Atsauksmes

“Mēs kopā ar meitām pagājušajā vasarā pavadījām Saulainē brīnišķīgu un neaizmirstamu nedēļu. Mums patika ģimenei draudzīgā atmosfēra, kā arī iespēja nepiespiesti justies, iepazīstoties ar jauniem cilvēkiem. Mazajiem bērniem paredzētajā programmā “Putnu Salā” bija ideāli apvienota jautrība, radošas aktivitātes un mācīšanās. Pastaigas dabā, mākslas projekti, dziedāšana un spēles tika vadītas ar aizrautību un prieku. Vadītāji par mums rūpējās un bija enerģijas pilni.”

  Go to top...   Admin  Edit

“Mēs aizsūtījām savu sešus gadus veco bērnu uz Saulaini pagājušās divas vasaras un nespējam izteikt vārdos šo lielisko pieredzi. Pilsētas bērniem iespēja piedzīvot pastaigas dabā, izbaudīt fiziskas aktivitātes svaigā gaisā lielāko dienas daļu, nošmulēties, spēlējoties vietā, kur nevar saindēties un ko nevar darīt pilsētas apstākļos, ir īsta dāvana. Bērniem tiek piedāvātas daudz iespējas darboties ar rokām, kā arī salīdzinoši nelielās grupas veicina sadarbību un draudzīgas spēles. Nometne ir pretimnākoša bērniem, kuriem nav viegli palikt vieniem pa nakti. Tas ļauj mazajiem bērniem piedzīvot “lielo bērnu” izjūtas, neskumstot pēc vecākiem. Lieliska pieredze. ”

  Go to top...   Admin  Edit

“Es jaunībā apmeklēju Saulaines nometni daudzus gadus, un man patika katra tur pavadītā vasara. Es tik daudz iemācījos un ieguvu daudzas draudzības, no kurām vairākas ir palikušas vēl šodien.

Tagad abas manas meitenes ir apmeklējušus nometni jau sešas vasaras un, katru gadu, ierodoties mājās, sākas laika skaitīšana līdz nākošai nometnei. Viņas dzied visas iemācītās latviešu dziesmas, rāda man, kā veidot mākslas darbus, un tagad arī māca, kā pagatavot pīrāgus!

Viss minētais līdzās ar katru vasaru iegūtajām draudzības saitēm ir veidojis viņas pār tādām meitenēm, kādas viņas ir šodien.”

  Go to top...   Admin  Edit

“Saulaine uztur manu dvēseli. Esmu piedalījusies Saulaines nometnē jo kopš mazuļa vecuma. Nometne gadu gaitā ir mainījusies un uzlabojas, bet saglabā to pašu garu.”

  Go to top...   Admin  Edit

“Manām meitenēm tik ļoti iepatikās nometnē pieredzētais, ka viņas pazvanīja vienīgi, lai pavaicātu, vai varēs palikt nometnē uz divām nedēļām nākošgad! Viņām tik ļoti patika visas aktivitātes un praktiskie darbi, kā arī viņas varēja apgūt jaunas prasmes un labāk iemācīties dzīvot patstāvīgi ar pārliecību par sevi, ko viņas guva no šīs brīnišķās pieredzes! Nometnes vadītāji un palīgi bija brīnišķīgi un meitas joprojām piemin šo lielisko pieredzi! Viņas nevar sagaidīt došanos atpakaļ šogad!”

 

  Go to top...   Admin  Edit

“Saulaine ir dziļi bagātinoša pieredze, ko mani bērni gaida katru gadu. Ar kanoe laivošanu un makšķerēšanu (ar pašu darinātām makšķerēm!), zvaigžņu vērošanu (kopā ar īstu astronomu!), mākslām, veidošanu, sportu, jogu un unikālu izglītojošu darbnīcu krājumu Saulaines nometne ir radījusi atmiņas, kā arī palīdzējusi izkopt vērtīgas prasmes, ko mani bērni novērtēs visu atlikušo mūžu.”

  Go to top...   Admin  Edit

Mani bērni mīl Saulainē pavadīto laiku! Tā ir saule, svaigs gaiss un vasaras prieki!

  Go to top...   Admin  Edit

“Saulaines nometne bija lieliska vieta manam dēlam, lai izrautos un pavadītu laiku ārpus mājas. Viņam patika pavadīt laiku ar pazīstamiem draugiem un iegūt jaunus, veidošana, ēst gatavošana un jaunu prasmju apgūšana. Nometne viņam sniedza enerģiju, un viņš arī šovasar vēlas ar prieku atgriezties nometnē.

  Go to top...   Admin  Edit