Putnu sala

Mūsu jaunākie nometnes dalībnieki vecumā no 4-6 gadiem, mūsu “putniņi”, piedalīsies jautrās nodarbībās, kas ietver iesaistīšanos, sociālo mijiedarbību, izglītības iespējas, personīgo izaugsmi un radošas aktivitātes. Šī programma tiek piedāvāta uz vienu nedēļu. Bērni labi pavadīs laiku, spēlējot spēles, dziedot, mācoties gatavot ēst, piedaloties mākslas nodarbībās, pētot dabu un peldoties kopā ar mūsu gādīgajiem un talantīgajiem nometnes vadītājiem un palīgiem.

Mūsu vadītāji un palīgi visās nodarbībās uzsver drošību, kā arī tādas pamatvērtības kā rūpes, godīgumu, cieņu un atbildību. Vadītāji ir apmācīti pirmās palīdzības sniegšanā, atdzīvināšanā un drošībā uz ūdens.

Daudzi no mūsu jaunākajiem nometnes dalībniekiem (5-6 gadus veci) nav pieraduši gulēt jaunā vidē, tādēļ bērniem “Putnu Salā” ir jābūt līdzi kādam no vecākiem. Mēs piedāvājam izīrēt istabiņu, atbilstošus maltīšu plānus un palīdzību ar nakšņošanu vecākiem, kas vēlas kopā ar bērniem pirmo reizi baudīt līdzdalību nometnē.

Dienas nometnes programmā ir aicināti arī bērni, kas ir 4 gadu veci un jaunāki. Šie jaunākie dalībnieki visās aktivitātēs ir jāpavada kādam pieaugušajam, kā arī viņi tiek mudināti piedalīties visos programmas elementos. Dienas programma ir paredzēta no 8.00am līdz 6.00pm.

 

Ugunskurs